Trennid

TAKO viib läbi kutsikakooli, rallikuulekuse (Ralli-K), sõnakuulelikkuse (SK) ja agility (AG) trenne. Klubi treeneriteks on Tiina Jürjo, Anne Tammiksalu ja Marge Perri (tutvustused allpool). Kõik treenerid on meie klubi liikmed, omavad ka ise võistlustulemusi ning kuuluvad EKL-KKK atesteeritud koolitajate nimekirja

Kutsikakooli ja Ralli-K trennid toimuvad Tallinna Lauluväljakul õues. Algavate trennide kohta leiab info SIIT.
SK ja AG rühmatrennid toimuvad TAKO hallis Maardus. SK individuaaltrennid toimuvad kokkuleppel koeraomanikuga talle sobival ajal ja sobivas kohas. AG individuaaltrennid toimuvad Maardus TAKO hallis. Hetkel on kõik AG ja SK trennid täis, uued gruppide kohta jälgige palun infot blogis.

Kutsikakooli tulles peavad kutsikad olema saanud kõik eakohased vaktsiinid. SK, AG ja Ralli-K trennides osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ega tohi olla agressiivsed teiste koerte või inimeste suhtes. Trennides ei tegeleta probleemkäitumise lahendamisega! Agility trenni tulles peaks koer oskama elementaarseid käsklusi (istu, lama, koht, siia).

TIINA JÜRJO - agility rühmatrennid
Tiinast sai koeraomanik aastal 1983, kui pika lunimise peale tuli perre suur must puudel, kellega sai Tiina ka esimese kogemuse koertekoolitusest, osaledes ülddressuuri kursusel. Agility juurde jõudis Tiina aastal 2003 koos welshi terjeriga Marta ning sellest ajast alates on agility olnud Tiina suur kirg. 
Welshi terjeritega Sedrik ja Lill kuulus Tiina aastatel 2006-2012 ka Eesti rahvusmeeskonda. Sedrikuga on nad olnud mitmel korral Eesti Meistrivõistluste pjedestaalil ning  Lillega olnud Eesti AG Meister 2011. Hetkel treenib ja võistleb Tiina kahe koeraga, kelleks on pikakarvaline pürenee lambakoer Mia ning siiani krapsakas 10-aastane Lill.
Agility koolitamisega tegeleb Tiina alates aastast 2009 ja 2012 sai temast EKL atesteeritud agility koolitaja. Tiina on osalenud pea kõigil Eestis korraldatud agility seminaridel ja samuti täiendanud end mitmel korral Soomes Onemind Dogs koolituskeskuses.
Tiina AG rühmatrennid toimuvad T, K, R ja P Maardus, TAKO hallis. Hetkel kõik grupid täis.
Kontakt: 5289926 (tööpäeviti kl 18.00-21.00 või nädalavahetustel), tiina.jyrjo @ gmail.com.


ANNE TAMMIKSALU - agility, sõnakuulelikkus (nii rühma- kui individuaaltrennid)
Annel on koerad  olnud aastast 1990, koeraspordiga tegeleb aastast 1998, kui perre tuli teine cockerspanjel Rolly, kellega harrastas nii SK kui ka AG. SK-s jõudis Rolly VÕI klassi.
Järgmiseks harrastuskoeraks oli bordercollie Dixi, kelle saavutusteks oli EST SK CH, EST, AG CH ja Eesti SK Meister 2007 ja Eesti AG Meister 2007. Aastatel 2004-2009 kuulus Anne Dixiga Eesti agility rahvusmeeskonda ning esindas Eestit AG MMil.
Oma praeguse bordercollie Rikaga harrastab Anne nii SK kui AG ning saavutatud tiitliteks on CIO, NORDIC OB CH, EST SK CH, FI TVA, DK OB CH, LV OB CH, S OB CH, EST AG CH, Eesti SK Meister 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014. Anne ja Rika on osalenud SK MMil kokku 6 korral, nende parimaks tulemuseks on aastal 2013 Ungaris toimunud SK MM 5. koht.
Anne SK rühmatrennid toimuvad E õhtuti, talvisel perioodil Maardus TAKO hallis ning kevadel-suvel  väljas erinevatel platsidel. AG rühmatrennid toimuvad T, K ja N Maardus TAKO hallis.
Kontakt: diximaa @ gmail.com 

MARGE PERRI - kutsikakool, rallikuulekus
Marge kasvatab austraalia lambakoeri (kennel Peak River) ning annab nii kutsikakooli kui rallikuulekuse trenne. 
Koolitamisel kasutab Marge põhimõtet "õige käitumine = preemia". Preemiaks on maius, mäng ja kiitev sõna.
Kursusel õpitakse elementaarseid käsklusi (istu, lama, siia jm), samuti kutsikaga mängimist, juttu tuleb kutsika hooldamisest ja sotsialiseerimisest.
Kontakt: kutsikad @ tako.ee või tel 51 63 176 (õhtuti), registreerimisel märkida kindlasti koera tõug, vanus, nimi ja oma telefoninumber. 

Algavate kutsikakooli kursuste kohta info SIIN.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar